Strona główna » Gdzie wykupić rejs morski po Bałtyku?
Turystyka

Gdzie wykupić rejs morski po Bałtyku?

Rejsy morskie cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Korzystają z nich zarówno turyści, jak i amatorzy sportów wodnych. Dlaczego będąc nad Bałtykiem, warto wybrać się na pełne morze oraz jak przygotować się do tego rodzaju wyprawy?

Rejsy morskie – niezapomniana przygoda

Pobyt nad morzem wiąże się z wieloma atrakcjami typowymi dla nadmorskich miejscowości. To obowiązkowe kąpiele w morzu, całodzienne plażowanie, a dla dzieci – budowanie zamków z piasku. Turyści chętnie zwiedzają także zabytki największych polskich kurortów, a nierzadko podróżują po kilku z nich, by w pełni wykorzystać urlop nad Bałtykiem.
Jedną z atrakcji, która na pewno umili nadmorskie wczasy, są rejsy morskie. To opcja, która sprawdzi się zarówno w przypadku osób, które uwielbiają sporty morskie i mają już doświadczenie w pływaniu jachtem, jak i tych, którzy chcieliby się nauczyć żeglugi. Wiele działających na wybrzeżu biur turystycznych oferuje także możliwość wybrania się na morze w towarzystwie przewodnika – podróżować jachtem można więc całą rodziną. Podróż jachtem dostarczy niezapomnianych wrażeń i będzie idealnym sposobem na urozmaicenie urlopu.

Dlaczego warto wybrać się na rejs?

Rejs to doskonała okazja, by doświadczyć morza w jak najbliższej odległości. Wypływając jachtem, można podziwiać wybrzeże z daleka, a także obserwować okoliczną przyrodę. To gwarancja niezapomnianych przeżyć i zapierających dech w piersiach widoków.
Jachtem można bez problemu dotrzeć z jednej nadmorskiej miejscowości do drugiej, z łatwością można także dostać się w trudno dostępne inną drogą miejsca, takie jak wyspy czy zatoki. W ten sposób można podziwiać je w pełnej krasie i stuprocentowo wykorzystać pobyt nad morzem. Jacht zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych – tych, którzy kochają żeglugę, i tych, którzy korzystają z rejsów morskich po raz pierwszy.

Gdzie rejsy morskie po Bałtyku?

Dysponując własnym jachtem, można wybrać się na rejs w dowolnym kierunku. Nie posiadając jednak własnej łodzi, również można z powodzeniem podróżować po Bałtyku. W wielu miejscowościach działają bowiem wypożyczalnie jachtów – to idealna opcja dla tych, którzy znają się na żegludze i posiadają odpowiednie uprawnienia.
Turyści również mogą skorzystać z przyjemności, jaką jest morski rejs. Wystarczy, że zapoznają się z ofertą biur turystycznych i wykupią wycieczkę jachtem z przewodnikiem – te kursują z większości większych kurortów.

Rejsy morskie organizuje Agencja Żeglarska Kubryk

Czarter jachtów w Chorwacji organizuje Agencja Żeglarska Kubryk

eplus.waw.pl shipsband.com onraby.com