Strona główna » Jak przywrócić skórze twarzy młodość i sprężystość?
Zdrowie i Uroda

Jak przywrócić skórze twarzy młodość i sprężystość?

Piękna i zadbana skóra twarzy świadczy przede wszystkim o naszym wieku. Zmarszczki sprawiają, że twarz wydaje się znacznie dojrzalsza. Niestety, proces powstawania zmarszczek jest naturalny i każdy z nas będzie musiał się z nimi zmierzyć. Warto jednak wiedzieć, że proces ich powstawania można opóźnić, a nawet czasowo zahamować!

 

Zaufaj medycynie estetycznej i poznaj jej tajemnice!

Zmarszczki są efektem wielu czynników – przede wszystkim za ich powstawanie odpowiada upływający czas oraz zmniejszająca się ilość kwasu hialuronowego w naszym organizmie. Substancja ta ma między innymi za zadanie łączenie cząsteczek wody w komórkach, przez co skóra jest lepiej nawodniona, elastyczniejsza, odporniejsza na uszkodzenia. Brak kwasu hialuronowego sprawia, że skóra staje się przesuszona, podatna na powstawanie zmarszczek, brak jej elastyczności. Czynnikami sprzyjającymi powstawaniu zmarszczek są również źle dobrane kosmetyki, nieodpowiednia dieta, niedostateczne nawadnianie organizmu.

Medycyna estetyczna przynosi nam rozwiązanie problemu nieestetycznych zmarszczek. To zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. Są one bezpieczne i skuteczne! O zabiegach warto przeczytać na stronie karolinakusnierz.pl.

 

Jak działa kwas hialuronowy stosowany podczas zabiegów medycyny estetycznej?

Zastosowanie kwasu hialuronowego podczas zabiegów w klinikach medycyny estetycznej jest bardzo szerokie. Służy on przede wszystkim do spłycania widocznych zmarszczek, ale również do konturowania owalu twarzy i jego wyostrzania. Kwas hialuronowy znajduje zastosowanie w wypełnianiu i konturowaniu ust. Efekty zabiegów z wykorzystaniem tego produktu widoczne są od razu i utrzymują się ok 6-8 miesięcy. Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja lekarska.

 

ldwideracewalking.com me-project.org mubezpieczenia.pl