Strona główna » Meble restauracyjne – znajdź idealny design i tworzywa!
Dom i Wnętrze

Meble restauracyjne – znajdź idealny design i tworzywa!

Pobyt w restauracjach do niedawna wiązał się wyłącznie ze spotkaniami biznesowymi czy też spotkaniami w gronie znajomych. Dzisiaj przyzwyczajenia i nawyki Polaków się zmieniają – w restauracjach bywamy z rodzinami na niedzielnych obiadach, jak również sami, aby delektować się wyśmienitą kawą, poczytać gazetę, odpocząć od codziennych obowiązków, zjeść lunch. Restauratorzy powinni zwracać baczną uwagę na wybór konkretnych mebli, aby zapewnić swoim klientom wysoki komfort i bezpieczeństwo. Co wybrać?

Wiele możliwości wyboru mebli

Szukając idealnych mebli do restauracji przede wszystkim powinniśmy pamiętać o ich wyglądzie i trwałości. Estetyka krzesła jest kluczowa, aby zachęcić gości do wybrania naszej oferty i zatrzymania się w lokalu. Szczególnie ważne jest to w przypadku letnich ogrodów restauracyjnych, gdzie takie meble widoczne są jak na dłoni. Wśród wielu propozycji producentów warto zwrócić uwagę na meble restauracyjnez technorattanu. Tworzywo to z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę!

Dlaczego właśnie technorattan?

Technorattan znany jest w Polsce od dawna – obecnie chętnie wykorzystujemy go w naszych ogrodach i na tarasach. Technorattan jest tworzywem wysoce odpornych na uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki atmosferyczne, odkształcenia, odbarwienia. Sprawdzi się świetnie zarówno wewnątrz restauracji, jak i w ogródkach letnich. Meble technorattanowe posiadają aluminiowe stelaże – dzięki temu możliwe było znaczące zmniejszenie wagi mebla. Stelaże zabezpieczone są także przed wilgocią i pojawianiem się ognisk rdzy.

Co znajdziemy w kolekcjach technorattanowych?

W kolekcjach królują sofy, krzesła, fotele, niewielkie stoliki kawowe i duże stoły obiadowe. Producenci oferują nam także leżanki technorattanowe, które wykorzystany w strefach SPA w hotelach czy też w prywatnych ogrodach czy na tarasach.

https://perfect-meble.pl https://stworzwnetrze.com.pl