Strona główna » Nowoczesny wózek 3w1 – warto?
Ciekawe

Nowoczesny wózek 3w1 – warto?

Skompletowanie wyprawki dla dziecka, które niebawem pojawi się na świecie, nie jest najłatwiejszym zadaniem. Jednym z największych wyzwań, jakie czeka każdego rodzica, jest wybór wózka. Producenci tego typu sprzętu oferują obecnie multum różnorodnych modeli, wśród których nie brakuje designerskich, nowoczesnych wózków, modeli do biegania, stylizowanych na retro… Wśród ogromu dostępnych wariantów szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się wózki 3w1. Dlaczego? Sprawdź!

Czym jest wózek 3w1?

Wózkami dziecięcymi 3w1 określa się wielozadaniowe urządzenia łączące w sobie funkcje klasycznej gondoli, spacerówki i nosidełka. Kupując tego typu wózek, otrzymujesz zestaw składający się ze stelaża oraz trzech nakładek o zróżnicowanej budowie. Wpinając w stelaż na kółkach odpowiednią część, możesz dopasowywać wózek do zmieniających się potrzeb rosnącego dziecka. Dzięki nowoczesnej budowie montaż odpowiedniej nakładki trwa kilka sekund.

Dlaczego warto?

Wielofunkcyjny wózek 3w1 „rośnie razem z dzieckiem”. Dzięki swojej sprytnej budowie urządzenie służy maluchowi od momentu narodzin do aż trzeciego roku życia. Wycieczka samochodem za miasto? Żaden problem! Nowoczesne wózki zaprojektowane są w taki sposób, aby można je było bez wysiłku złożyć do kompaktowych rozmiarów. Możesz mieć pewność, że wózek zmieści się nawet w niewielkim bagażniku. Producenci dbają  o to, aby konstrukcje były lekkie (każdy, kto kiedykolwiek próbował wnieść wózek na piętro wie, jak wiele trudu może to przysporzyć), a jednocześnie wytrzymałe. Rodzice szczególnie cenią modele osadzone na nieco większych niż standardowe, pompowanych kołach, które celująco zdają egzamin na nierównym podłożu, dzięki czemu wózek sprawdza się nie tylko na spacerach w mieście, ale również w naturalnej scenerii.

zobacz więcej zobacz ard.net