Strona główna » Odpoczynek w Bukowinie!
Turystyka

Odpoczynek w Bukowinie!

Wypoczynek w górach to doskonała forma relaksu dla całej rodziny – zarówno dorośli, jak i dzieci poczują się świetnie w górskim klimacie. W Polsce nie brakuje pięknych pasm górskich, wśród nich: Bieszczady, Beskidy, Gorce, Tatry. To jednak te ostatnie przyciągają co roku największe rzesze turystów!

Gdzie zatrzymać się na Podhalu?

Podhale to jedno z najurokliwszych miejsc w Polsce – roztacza się nad nim panorama majestatycznych Tatr, które od setek lat inspirowały artystów. Współcześnie Podhale czerpie największe zyski właśnie z turystyki, gdyż w każdy weekend zimowa stolica Polski, Zakopane, oblegane jest przez turystów. Jeśli pragniemy poznać uroki tego regionu, ale nie podążać jednocześnie za tłumem, warto wybrać miejsce noclegowe z dala od Zakopanego. Idealnym wyborem będzie Bukowina Tatrzańska!
Bukowina oferuje turystom bogate zaplecze turystyczne, liczne atrakcje kulturalne, możliwość skorzystania z wielu karczm i restauracji. Osoby aktywne z pewnością chętnie spędzą czas na stokach narciarskich lub szlakach pieszych. Stoki otoczone są wypożyczalniami sprzętu narciarskiego i serwisami. Wokół Bukowiny rozciągają się również liczne ścieżki rowerowe.
Szukając miejsca noclegowego dla siebie i swoich bliskich w Bukowinie sprawdź naszą ofertę- willa Bukowina.

imytolepiej.pl ane-slowem.pl trzadesign.com.pl