Strona główna » Pikniki i imprezy firmowe
Turystyka

Pikniki i imprezy firmowe

Coraz więcej właścicieli firm decyduje się na organizacje zorganizowanych wyjazdów firmowych w celu integracji pracowników. Wyjazdy takie mają na celu również lepsze poznanie osób nowozatrudnionych, zacieśnienie więzi pomiędzy pracownikami. Wyjazdy poza miasto to dobre rozwiązanie również z innego powodu – praktycznie każdy hotel ma osobną ofertę dla firm. Warto się z nimi zapoznać!

Podstawowa oferta dla firm

Wśród najpowszechniejszych ofert dla firm wymienia się możliwość zakwaterowania w dowolnym terminie (najczęściej jednak jest to weekend), wyżywienia, możliwości korzystania z hotelowych udogodnień, takich jak sauny czy wewnętrzny basen. Wielokrotnie takie wyjazdy integracyjne łączone są z krótkimi prelekcjami dotyczącymi wyników marki w danym okresie – hotele udostępniają na takie chwile salki konferencyjne, dopasowane do ilości uczestników. Managerowie starają się jednak, aby podczas wyjazdów jak najmniej rozmawiać o pracy. Hotele takie jak Windsor Hotel proponują także wieczorne ogniska i wspólne pieczenie kiełbasek. I szerokiej ofercie tej marki przeczytamy na stronie windsorhotel.pl.

Zabawa na świeżym powietrzu

Niezwykle modne jest zapewnienia pracownikom aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – managerowie hoteli wręcz prześcigają się w pomysłach na takie atrakcje. Wśród nich możemy wymienić jazdę na quadach, zabawę w kulach typu zorba, ogniska, grille, zabawy przy basenie, paintball, parki linowe, ale również regaty, pływanie na kajakach, zawody pływackie i wiele innych. Hotele położone w sąsiedztwie lasów, jezior są z reguły więc znacznie atrakcyjniejsze niż te umiejscowione w centrach miast, dają znacznie więcej możliwości spędzania czasu. Podczas wspólnego spędzania czasu warto także zorganizować wieczorną potańcówkę.
 
 
 

live url https://www.travelin.pl/news/ubezpieczenie-assistance-na-wakacje-samochodem-o-czym-pamietac live url