Strona główna » Wielki Charytatywny Mecz Gwiazd w Hotelu Ossa – edycja 2017
Turystyka

Wielki Charytatywny Mecz Gwiazd w Hotelu Ossa – edycja 2017

Jak co roku, także i tego czerwca Hotel Ossa organizuje Wielki Charytatywny Mecz Gwiazd. Współorganizatorem wydarzenia jest Teatr Kwadrat, a celem – pomoc osobom potrzebującym z Rawy Mazowieckiej.
Charytatywny Mecz Gwiazd to cykliczne wydarzenie organizowane przez Hotel Ossa. W rywalizacji biorą udział drużyny Teatru Kwadrat i Przyjaciół Ossy. Wśród członków tej drugiej, w roku 2017 znajdą się takie osobistości, jak Paweł Małaszyński, Magdalena Steczkowska, Andrzej Grabarczyk, Sławomir Szmal, Agnieszka Hyży, Jan Kobuszewski, Marek Siudym, Wincenty Grabarczyk, Paweł Wawrzecki czy Ewa Ziętek. Rozgrywki w siatkówkę i piłkę nożną to tradycyjnie część Wielkiego Festynu Charytatywnego, do atrakcji którego należą także różnorodne stoiska gier i zabaw. Jednymi z ciekawszych konkurencji w ubiegłych latach była możliwość przejechania się taksówką wodną, rozbijanie piniaty, udział w bitwie na balony oraz… rzut tortem w dyrektora hotelu.
Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 14-18 czerwca 2017 roku. Fundusze zebrane podczas licytacji i festynu charytatywnego przekazane zostaną na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych oraz Domu Dziecka, mieszczących się w Rawie Mazowieckiej.

zobacz live url Pojedyńczy metalowy wieszak na ręczniki