Strona główna » Ślub jak z bajki
Turystyka

Ślub jak z bajki

Biała, strojna suknia, długi welon, huczna impreza na 150 osób tupiących nogą do rytmów disco-polo – wasza wizja idealnego ślubu jest nieco inna? Ceremonia ślubna to symbol, początek nowego rozdziału w życiu.  Dla każdej pary to najważniejsze i najbardziej wzruszające przeżycie na wspólnej drodze, więc nie możecie iść na kompromisy i ustępstwa. Powiedzenie sakramentalnego „TAK” w pięknej, tropikalnej scenerii, wśród palm kokosowych na białej plaży to spełnienie marzenia, które teraz jest na wyciągnięcie ręki.

Ślub w raju

Coraz więcej par decyduje się na odejście od utartych schematów i organizację wymarzonego ślubu poza granicami Polski. Największą popularnością cieszy się Dominikana – perła Karaibów kusząca przyjezdnych ciepłym klimatem, bajecznymi krajobrazami, śnieżnobiałym piaskiem i bujną roślinnością. Jak zorganizować ślub na Dominikanie? Planowanie zaślubin w odległym zakątków świata przeraża wiele par. Zupełnie niepotrzebnie!

Zdajcie się na eksperta

Na polskim rynku funkcjonują biura podróży, które specjalizują się w organizacji kameralnych ślubów na tropikalnych wyspach. Nie musicie obawiać się o skomplikowane formalności. Ślubny koordynator pomoże wam skompletować wszystkie niezbędne dokumenty. Ważne jest jednak, żeby formalności dopiąć na ostatni guzik trzy miesiące przed planowaną datą ceremonii. Na Dominikanie ślubu udziela Sędzia Pokoju w języku hiszpańskim, jednak w razie potrzeby ceremonii towarzyszy tłumacz. Ślub zawarty poza granicami kraju nabiera mocy prawnej, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Po dokonaniu wszystkich spraw papierkowych, pora przejść do najprzyjemniejszej części, czyli ustaleń dotyczących kształtu ceremonii. Forma i kolor dekoracji, dobór muzyki i całej oprawy to czysta przyjemność. Dodatkowo, pięknym zwieńczeniem dnia ślubu może stać się podniebna podróż helikopterem albo romantyczna kolacja we dwoje. Czy można wyobrazić sobie piękniejszy ślub?

Wysoki stolik do kuchni Sejf do kampera przyczepy na wymiar Industrialna konsola z półką do przedpokoju