Strona główna » Taras a salon znajdujący się w domu
Dom i Wnętrze

Taras a salon znajdujący się w domu

Wyjście na taras znajduje się na ogół w salonie. Gdyby przyjrzeć się zdecydowanej większości domów, to właśnie pokój dzienny jest takim łącznikiem pomiędzy domową przestrzenią, a dworem, Czy należy zwrócić uwagę na ten element?

Spójność i harmonia

Tak, jak najbardziej. Decydując się na aranżację tarasu należy wziąć pod uwagę to, jak urządzony jest pokój dzienny. W szczególności, jeżeli ma się do czynienia z aranżacjami nowoczesnymi – skandynawskimi. Niski próg, podłoga wykonana z takich samych lub podobnych elementów (panele, płytki kamienne), a także podobne do siebie meble – to kilka takich elementów, które mogą sprawić, że obydwa miejsca będą sprawiały wrażenie jedności, harmonii i spójności. Aczkolwiek, nie każda osoba będzie chciała postawić na takie właśnie rozwiązanie.

Kontrast pomiędzy domem i tarasem

Ze spokojem, zawsze można postawić na kontrast pomiędzy salonem i tarasem, co będzie wyglądało równie elegancko. Należy tylko znaleźć jeden punkt wspólny, a reszta pójdzie już sama. Tym elementem wspólnym może być, już wcześniej wspomniane, płytki znajdujące się na podłodze, itd. Nie można zapomnieć o tym, aby na taras wybrać dobrej jakości meble. Ich przykłady znaleźć można na gardenspace.sk/zahradny-nabytok. Elegancka propozycja, wysokiej jakości, dzięki czemu uda się zaaranżować wspólną przestrzeń na dworze. Chociaż, nie można zapomnieć również o tym, że do kupienia są także inne meble ogrodowe, wykonane z takich materiałów, jak drewno, wiklina, stal aluminiowa, itd. 

 

fect-meble.pl nedcd.org els2017.org