Strona główna » Wybieramy wygodne meble ogrodowe technorattan
Dom i Wnętrze

Wybieramy wygodne meble ogrodowe technorattan

 

Zaprojektowana z głową przestrzeń tarasowa czy ogrodowa to idealne miejsce wypoczynkowe dla całej rodziny – przekonują producenci mebli ogrodowych. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się dzisiaj meble ogrodowe technorattan – są trwałe, eleganckie i idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Jakie meble technorattanowe wybrać do ogrodu? Które zapewnią nam komfort?

Meble ogrodowe technorattan – stwórz aranżację skandynawską

Meble ogrodowe technorattan to świetne rozwiązanie, kiedy nasz taras czy ogród chcemy zaaranżować w stylu skandynawskim czy loftowym. Surowe piękno tych mebli oraz przemyślana konstrukcja sprawiają, że meble te całkowicie zmienią odbiór otoczenia. Projektanci dokładają wszelkich starań, aby proponowane meble cieszyły oczy, zapewniały wysoki komfort i zaskakiwały wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne.

Jak skonstruowane są meble ogrodowe technorattan? Ich konstrukcja opiera się na aluminiowych, lekkich stelażach. Stelaże nie odkształcają się, nie są podatne na działanie wilgoci czy korozję. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa, której struktura nie wchłania brudu czy kurzu, przez co czyszczenie nie zajmuje wiele czasu. Zaletą technorattanu jest bez wątpienia fakt, że nie jest on podatny na działanie promieniowania UV. W praktyce oznacza to, że nie płowieje nawet po wielu latach użytkowania.

Jak chronić meble ogrodowe technorattan?

Aby meble ogrodowe technorattan na długo zachowały wspaniały wygląd warto w okresie jesieni i zimy przykrywać je dedykowanymi pokrowcami ogrodowymi. Pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych o gęstym splocie – tkanina taka zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci, ścieraniem czy uszkodzeniami mechanicznymi. Niewielki ściągacz pozwoli na lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla.

 

opa2016.org ndo.pl https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/