Strona główna » Wycieczka do Belgii
Ciekawe

Wycieczka do Belgii

Belgia kojarzona jest ze wspaniałą Brukselą, niezliczonymi sklepikami z belgijską czekoladą, wspaniałymi restauracjami oraz elegancką zabudową. To niewielkie państewko ma wiele do zaoferowania odwiedzającym go turystom. Belgia położona jest w sąsiedztwie Holandii oraz Luksemburga – być może ciekawym pomysłem będzie wycieczka objazdowa?
Co warto zobaczyć w Belgii? Z pewnością piękną stolicę z zabytkowym ratuszem i rynkiem głównym. W czasie święta miasta to właśnie na tym placu tworzony jest dywan z kwiatów. Ciekawym wydarzeniem są także święta państwowe, podczas których ulicami miasta poruszają się barwne orszaki.
Na uznanie zasługuje również belgijska kuchnia – poza czekoladą znane są także liczne browary rzemieślnicze z Belgii, także te, które setki lat temu zakładali mnisi w klasztorach. Belgia uważana jest za jednego z czołowych eksporterów piwa.

Jak dojechać do Belgii?

Dojazd do Belgii z Polski nie jest problematyczny – można w tym celu skorzystać z samochodu, autokaru, busa lub samolotu. Ceny są zróżnicowane, dlatego można dostosować je do możliwości naszego portfela.
Szukasz sposoby, aby szybko dostać się do Belgii? Skorzystaj z naszej oferty i niskich cen – busy do Belgii.

zobacz wiecje https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/ zobacz