Strona główna » Masz zaplanowane szkolenie? Dowiedz jak się do niego odpowiednio przygotować
Ciekawe

Masz zaplanowane szkolenie? Dowiedz jak się do niego odpowiednio przygotować

Zapisałeś się na szkolenie i właśnie zacząłeś się zastanawiać czy musisz się jakoś specjalnie do niego przygotowywać? Z pewnością warto to zrobić, dzięki temu będzie ono dla Ciebie jeszcze bardziej skuteczne.

O czym należy pamiętać, biorąc udział w szkoleniu? 

Poznaj 5 zasad prawidłowego przygotowania do udziału w szkoleniu.

  1. Zapoznanie z programem szkolenia

Zanim dołączysz do szkolenia online czy stacjonarnego powinieneś zapoznać się z jego programem. Oprócz tego zastanów się, co chciałbyś wyciągnąć z tego szkolenia, jakie aspekty najbardziej Cię interesują i czy masz jakieś nurtujące na jego temat pytania. Jeżeli szkolenie będzie odbywało się za pośrednictwem internetu, zadbaj o stałe łącze.

  1. Zadawanie pytań

Pamiętaj, że bierzesz udział w szkoleniu po to, aby zgłębić wiedzę na jakiś temat  i udoskonalić swoje umiejętności, dlatego nie bój się zadawać pytań – w końcu jest ono stworzone z myślą o Tobie.

  1. Aktywny udział

Podczas szkolenia bierz aktywny udział w dyskusjach, wymianie doświadczeń i spostrzeżeń. W ten sposób nie tylko możesz nawiązać wartościowe znajomości albo poznać inną perspektywę postrzegania niektórych kwestii. Co ważne, jeżeli dostrzegasz błąd, który został popełniony przez trenera, nie bój się o tym powiedzieć, może właśnie chodzi o sprawdzenie Twojej spostrzegawczości lub po prostu powstał on wskutek przeoczenia.

  1. Tworzenie notatek

Postaraj się zapamiętać jak najwięcej ze szkolenia, a to, co uznasz za najistotniejsze lub najtrudniejsze do spamiętania po prostu zanotuj, dzięki czemu w każdym momencie będzie mógł do tego wrócić. 

  1. Poziom wiedzy i nurtujące pytania

Już pod koniec szkolenia przeanalizuj czy aby na pewno uzyskałeś odpowiedź na wszystkie przygotowane przez Ciebie pytania – jeżeli masz jakieś uwagi lub potrzebujesz uzupełnienia wypowiedzi, po prostu poinformuj o tym trenera.

 

Po wszystkim warto zastanowić się, co szkolenie wniosło do Twojego życia i jak warto wykorzystać nabytą wiedze i umiejętności. Dla zainteresowanych rozwojem, ciekawa oferta szkoleniowa dostępna jest na stronie internetowej – https://brasswillow.pl/szkolenia/. Postaw na swoją karierę i wybierz szkolenia, które dostarczają wiedzę na temat najbardziej aktualnych dziedzin np. professional scrum user experience, Design Thinking czy SEO – otwórz dla siebie drzwi do zdobycia nowych szczytów zawodowych. 

https://millerliteargentina.com/brazowa-odznaka-jezdziecka-czym-jest-i-czy-warto-ja-zdobyc/ https://adamama.org/inwentaryzacja-w-mgnieniu-oka-jaki-program-wybrac/ https://mhe-spu.org/kask-jezdziecki-dla-twojego-dziecka-wybierz-madrze/