Strona główna » WOLNOOBROTOWA WYCISKARKA DO SOKÓW – UCZYŃ SWOJE ŻYCIE ZDROWSZYM
Zdrowie i Uroda

WOLNOOBROTOWA WYCISKARKA DO SOKÓW – UCZYŃ SWOJE ŻYCIE ZDROWSZYM

Wyciskarka czy sokowirówka?

Wszyscy bardzo lubimy świeże soki owocowo – warzywne. Najlepiej abyśmy pili je codziennie, bo dzięki nim w łatwy sposób, bez obciążania jelit, dostarczamy do organizmu niezbędne dla zdrowia witaminy i minerały. Świeżo wyciśnięty sok to prawdziwa bomba witaminowa. Aby móc na co dzień cieszyć się sokami domowej roboty, warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt kuchenny.
Wolnoobrotowa wyciskarka do soków to jedno z tych nowoczesnych urządzeń, które znacząco ułatwią nam życie i uczynią je znacznie zdrowszym. Szybko i bez hałasu. Wolnoobrotowa wyciskarka do soków skuteczniej od tradycyjnej sokowirówki wyciśnie pełnowartościowy sok z twoich ulubionych owoców, warzyw (nawet tych liściastych) i orzechów. Świeżo wyciśnięty sok jest pełen witamin oraz antyoksydantów, które skutecznie walczą ze szkodliwymi dla zdrowia wolnymi rodnikami, co przyczynia się do opóźnienia procesu starzenia organizmu. Pozyskany dzięki wolnoobrotowej wyciskarce sok, można przechowywać w lodówce nawet do 72 godzin.

Postaw na jakość

Jak działa opisany wyżej mechanizm? Tak zwane „wały ślimakowe” zamontowane w wyciskarkach do soków, powoli miażdżą składniki, wydobywając z nich pełnowartościowy sok. Nie nagrzewa się on podczas wyciskania, ani nie natlenia, dzięki czemu nie dochodzi do degradacji najważniejszych mikroelementów. Wiodącym producentem wolnoobrotowych wyciskarek do soków jest firma Hurom, która od lat udoskonala mechanizm umieszczany w swoich produktach. Z urządzeniami możecie zapoznać się na oficjalnych stronach producenta: www.hurompolska.pl oraz www.hurom.com.pl. Szeroka oferta wyciskarek sprawi, że każdy znajdzie urządzenie idealnie dostosowane do potrzeb oraz stylu życia.