Strona główna » Zabiegi medycyny estetycznej cieszące się dużą popularnością
Zdrowie i Uroda

Zabiegi medycyny estetycznej cieszące się dużą popularnością

Od dłuższego już czasu można zauważyć, że rośnie popularność zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Z zabiegów, które oferuje medycyna estetyczna Filine w Katowicach decydują się już nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Jakie zabiegi są przez pacjentów wybierane najczęściej?
 

Medycyna estetyczna Filine w Katowicach: jaki zabieg możemy wykonać?

Decydując się na zabieg z zakresu medycyny estetycznej pamiętajmy, że osiągnięty efekt zabiegów może być groteskowy. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby zabiegi te zostały wykonane w renomowanym gabinecie takim jak gabinet medycyna estetyczna Filine w Katowicach. Korzystając z zabiegów oferowanych w renomowanym gabinecie, które zostaną przeprowadzone przez specjalistę, możemy być pewni, że zabieg będzie bezpieczny, a jego efekty nas zadowolą w stu procentach. Bardzo popularnym zabiegiem, który ma w swojej ofercie gabinet Filine jest powiększanie i modelowanie ust. Zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym to zabieg bezpieczny; wykonuje się go w znieczuleniu, jest więc także bezbolesny. Po zabiegu usta mogą być nawet przez kilka dni opuchnięte. Efekty utrzymują się do 12 miesięcy.
 

Inne zabiegi, które można wykonać w gabinecie Filine

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Są to zabiegi, które bardzo skutecznie redukują już istniejące zmarszczki i opóźniają pojawienie się nowych. Preparat wstrzykiwany jest bardzo cienką igłą, pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po upływie dwóch, czasem trzech dni. Na ostateczny efekt trzeba poczekać do dwóch tygodni. Toksyna botulinowa działa 4-6 miesięcy. Po tym czasie zabieg może zostać wykonany ponownie. W ofercie gabinetu Filine jest także zabieg lipolizy. Jest to nieinwazyjny zabieg, który pozwala na pozbycie się tłuszczu z różnych partii ciała.
 

Wysoki stolik do kuchni owiesci.com.pl ebox.pl